PŘIJMEME NOVÉ REALITNÍ MAKLÉŘE

Máte zájem o pracovní uplatnění v oblasti realit na pozici realitního makléře? Chcete pracovat pro společnost, která vám poskytne firemní zázemí (kancelář atd.), kde budete mít možnost pracovat na svém rozvoji a kariérním růstu? Máte zájem pracovat u společnosti, kde mají zájem o kvalitu ne kvantitu makléřů? Zašlete nám váš životopis nebo si domluvte nezávaznou schůzku, kde vám vše vysvětlíme..

Praxe v realitách není podmínkou.

Náplň práce:
* domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
* zprostředkování prodeje, pronájmu nemovitostí
* získávání nových nemovitostí
* telefonický a osobní kontakt s klienty
* vedení obchodních jednání
* zpracování informací v interním databázovém systému
* ochota přizpůsobit svůj čas požadavkům klientů
* práce s databází klientů a nemovitostí

Požadujeme:
* sš vzdělání (v případě praxe v oblasti obchodu, realit, financí možnost i sou)
* energický a proaktivní přístup k práci
* obchodní talent a motivaci k práci v obchodu
* samostatnost, spolehlivost, loajalitu
* příjemné vystupování
* spolupráce na žl
* uživatelskou znalost práce na pc
* znalost aj výhodou

Nabízíme:
* příjemné pracovní prostředí a zázemí společnosti (pracovní místo pro každého makléře)
* velmi dobré pracovní podmínky, přátelský kolektiv a čestné jednání
* propracovaný systém vzdělávání
* motivující nadstandardní výdělky
* firemní kulturu založenou na vysokých etických standardech
* časovou flexibilitu a podnikatelskou nezávislost
* profesionální vedení
* zajištění právního servisu a marketingové podpory
* osobní a profesní rozvoj v lukrativním odvětví
* možnost dalšího profesního růstu
* podpora týmu asistentek
* možnost oslovení klientů (nemovitosti i zájemci o získání nemovitosti) z rozsáhlé a aktuální databáze

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Opište číslice z obrázku.

Kontakt

ABA REAL s.r.o.
Kyjevská 526/4
Praha 6 - Dejvice
160 00

info@abareal.cz
+420 775 436 436

zaps. v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka č. 176371

IČ: 24810282, DIČ: CZ-24810282

Copyright © 2012 ABA REAL s.r.o.       Telefon: +420 775 436 436       Email: info@abareal.cz
tvorba www stránek People For Net a.s., vyrobeno v systému RK-stránky.cz